מוקד טלפוני אקווה בר

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

חברת אקווה בר (או בשמה המלא: "אקו סנטר הולנד בע"מ") נחשבת לאחת החברות העיקריות הפועלות בתחום המים בישראל. מזה מספר שנים, מספקת החברה מוצרים מגוונים בתחום, וכן מעניקה שירותים חשובים ללקוחותיה.

אודות החברה

חברת אקווה בר הוקמה בשנת 2006. תחום העיסוק העיקרי שלה הוא ייבוא ושיווק מערכות ומתקני מים מכל סוג, וזאת עבור שורה ארוכה של לקוחות, פרטיים ומוסדיים כאחד. החברה מציעה, מעבר למכירה או להתקנת המוצרים האלה, גם שורה ארוכה של שירותים משלימים, לרבות אחריות מלאה ושירות תיקונים – אלה ניתנים על ידי טכנאי החברה, הפועלים בפריסה ארצית.

כל המוצרים המשווקים בחברה, יש לציין, עומדים בתקנים הנדרשים כיום בישראל בתחום, ובכלל זה תקן 1505, הנוגע לאיכות המים המסופקים בתהליך. המוצרים מיוצרים בטכנולוגיות המתקדמות הידועות כיום בתחום זה.

החברה מציעה גם פתרונות מותאמים לכל אחד מלקוחותיה, וזאת על פי צריכת המים שלו, התוספים הנדרשים למערכת וכן הלאה. לצורך זה, מציעה החברה מערך ייעוץ והכוונה, וכן מקפידה ללוות את הלקוחות גם לאחר מכן, בשלבי התפעול והתחזוקה של המוצרים.

מוצרי החברה

חברת אקווה בר מציעה ללקוחותיה מגוון רחב של מתקני מים, כמו גם מוצרים משלימים אחרים. המוצרים המשווקים על ידי החברה עומדים כולם בתקנים הנדרשים, לרבות התקן הישראלי 1505 לאיכות מי שתייה, והם מאופיינים בצריכת חשמל נמוכה ובאורך חיים גבוה. בין השאר, ניתן להצביע על:

  • מתקני מיני בר מים – במגוון עיצובים וגדלים, ובעלי מאפיינים טכניים שונים בתכלית. בין השאר, מיני בר אולימפיק שלושה ברזים, מיני בר טייגר, מיני בר אטלנטיס, מיני בר אנג'ל, מיני בר קומפקט ועוד. המוצרים מבוססים על שירות "הכול כלול", תמורת לתעריף חודשי קבוע.
  • מיני בר רצפתי – מגיע בשלושה דגמים: סופר אנג'ל, סופר בר קלאסיק (דור 2) וקיטור.
  • מטהרי מים ביתיים – מותקנים מתחת לכיור, ומבוססים על מערכת בסיסית לסילוק חומרים מזיקים מהמים (כלור, חלודה וכן הלאה), כמו גם מערכת אוסמוזה הפוכה לסילוק חול, אבנית, כלור ושאריות חומרי הדברה. בסך הכול, עומדות לרשות הלקוחות ארבע מערכות שונות לטיהור מים ביתי.
  • קולרים ומשקורים למוסדות – מציעים מים קרים ומטוהרים עבור בתי עסק, מוסדות ממשלתיים, עיריות ורשויות מקומיות, מכללות, בתי ספר, משרדים בתחומים מגוונים ועוד.
  • מסננים תחליפיים – מיועדים לכל מערכות המים והמיני ברים המשווקים בישראל.
  • מערכות לסינון אבנית – ערכות מסננים, מסננים תחליפיים, מסננים סופחי כלור, מסנני קו, משביחי טעמים ועוד. גם כאן, ההתאמה היא לחלק הארי של מוצרי המים המשווקים בישראל.
  • מערכות Noga Soft– לסינון אבנית ללא כימיקלים או תחזוקה. בעלות אחוזי טיהור גבוהים במיוחד.
  • אביזרים וחלקי חילוף – לכל מוצרי החברה. ביניהם, חיבורים מסוגים שונים (חיבור T, חיבור זווית, חיבור ישר), אביזרים למערכת אוסמוזה, טפלונים, ברזים, ידיות ועוד.

פרטי יצירת קשר

כתובת משרדים ראשיים: רחוב העבודה 12, ראש העין.

מוקד שירות לקוחות –

טלפון: 03-9009999.

המוקד פעיל 24 שעות ביממה, ובכל אחד מימות השבוע.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו